osiedle parkowe
mieszkania parkowe
osiedle piłsudskiego starogard
mieszkania broker starogard

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

mieszkania koło zus starogard
broker inwestycje

INWESTYCJE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu

Kokoszkowy:
ul. Lipowa

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka


LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka

KAMIENICA MIESZKALNO - USŁUGOWA - TCZEW

Opis Lokalizacja Zdjęcia Tabela mieszkań

Kamienica przy ul. Łaziennej 12 w Tczewie jest całkowicie odrestaurowanym, nowocześnie zagospodarowanym, aczkolwiek swym wyglądem i wystrojem nawiązującym do swych korzeni historycznych obiektem mieszkalno-handlowym.

Historia budynku sięga roku 1909, kiedy to gmach został wzniesiony. Kolejno po kilkukrotnych modernizacjach i adaptacjach budynku znajdowały się w nim placówki bankowe, które funkcjonują tam resztą do dnia dzisiejszego – w parterze kamiennicy ma siedzibę bank MILLENNIUM S.A.

Głównym atutem naszej inwestycji jest niewątpliwie prestiżowa, reprezentacyjna lokalizacja na samej Starówce miasta – jest to idealne miejsce na działalność handlowo-usługową w bezpośrednim sąsiedztwie licznych sklepów, placówek i urzędów m. in.: kancelarie, salony telefonii komórkowych, placówka banku Millennium, restauracje, pizzerie,biura rachunkowe, Urząd Miasta, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Energa S.A., Centrum Kultury i Sztuki. Starówka miasta charakteryzuje się wysokim natężeniem ruchu pieszych oraz zmotoryzowanych przez cały rok.

Jest to obiekt najwyższej jakości o łącznej powierzchni ok. 2000 m2. Dwa lokale w parterze budynku przeznaczone zostały na działalność handlowo-usługową, natomiast kolejne dwa zaadaptowano na pomieszczenia mieszkalne. Na piętrze I, II i III znajduje się kolejnych 12 wykończonych mieszkań o powierzchniach od 34 do 66 m2.

Naszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom kamienicy komfortowych, bezpiecznych warunków zamieszkania oraz radości przebywania w miejscu o tak odległej historii. Wyjątkowa lokalizacja oraz precyzja i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach architektury obiektu zapewnić ma najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów funkcjonalności. Dzięki starannie dobranym, najwyższej jakości materiałom, budynek wyróżniać się będzie dużą elegancją i smakiem.mariusz szwarc inwestycje
  Copyright (c) 2015 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Broker Spółka z o.o. O FIRMIE | SPRZEDAŻ | WYNAJEM | REALIZACJE | INWESTYCJE | KONTAKT | LINKI | MAPA STRONY