osiedle parkowe
mieszkania parkowe
osiedle piłsudskiego starogard
mieszkania broker starogard

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

mieszkania koło zus starogard
broker inwestycje

INWESTYCJE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu

Kokoszkowy:
ul. Lipowa

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka


LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka

OSIEDLE 800-LECIA - STAROGARD GDAŃSKI

Opis Lokalizacja Zdjęcia Tabela mieszkań

„OSIEDLE 800-LECIA STAROGARDU" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowo-usługowa projektowana i wykonywana w najwyższym standardzie, z dużą dbałością o detal architektoniczny, a przede wszystkim projektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie przyszłych mieszkańców, zlokalizowana na terenie istniejącego i sprawdzonego starogardzkiego osiedla.

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, z dostępem do pełnej istniejącej infrastruktury - szkoły, przedszkola, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodki zdrowia itp. to wszystko zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki komfort zamieszkiwania.

Inwestycję stanowi budynek mieszkalno-usługowy z mieszkaniami o metrażach 29 - 113 m2 z podziemnymi garażami oraz lokalami usługowymi położonymi na parterze.

Otwarty na ścianę południowo-zachodnią zielony dziedziniec wewnętrzny z elementami małej architektury zapewni mieszkańcom kameralne miejsce do wypoczynku. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców na dziedzińcu zaprojektowano także plac zabaw z fontanną oraz miejsce wypoczynku dla osób starszych.mariusz szwarc inwestycje
  Copyright (c) 2015 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Broker Spółka z o.o. O FIRMIE | SPRZEDAŻ | WYNAJEM | REALIZACJE | INWESTYCJE | KONTAKT | LINKI | MAPA STRONY