mieszkania i lokale starogard
inwestycje na sprzedaż
osiedle parkowe
starogard zajezdna

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

tczew łazienna mieszkania
lokale w starogardzie

WYNAJEM MIESZKAŃ i LOKALI

MIESZKANIA:

Starogard Gdański:
ul. Zajezdna / Rynek
ul. Kościuszki

Tczew:
ul. Łazienna

Kokoszkowy:
ul. Lipowa


LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu
CH Galeria Szwarc
ul. Zajezdna / Rynek
ul. Juranda ze Spychowa

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka
ul. Solidarności

MAGAZYNY:

Starogard Gdański:
ul. Lubichowska 146
ul. Lubichowska 178

WYNAJEM LOKALI ul.ŁAZIENNA TCZEW

Kamienica przy ul. Łaziennej 12 w Tczewie jest całkowicie odrestaurowanym, nowocześnie zagospodarowanym, aczkolwiek swym wyglądem i wystrojem nawiązującym do swych korzeni historycznych obiektem mieszkalno-handlowym.

Historia budynku sięga roku 1909, kiedy to gmach został wzniesiony. Kolejno po kilkukrotnych modernizacjach i adaptacjach budynku znajdowały się w nim placówki bankowe, które funkcjonują tam resztą do dnia dzisiejszego – w parterze kamiennicy ma siedzibę bank MILLENNIUM S.A.

Głównym atutem naszej inwestycji jest niewątpliwie prestiżowa, reprezentacyjna lokalizacja na samej Starówce miasta – jest to idealne miejsce na działalność handlowo-usługową w bezpośrednim sąsiedztwie licznych sklepów, placówek i urzędów m. in.: kancelarie, salony telefonii komórkowych, placówka banku Millennium, restauracje, pizzerie,biura rachunkowe, Urząd Miasta, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Energa S.A., Centrum Kultury i Sztuki. Starówka miasta charakteryzuje się wysokim natężeniem ruchu pieszych oraz zmotoryzowanych przez cały rok.

Osiedle 800-leciaOsiedle 800-lecia

Jest to obiekt najwyższej jakości o łącznej powierzchni ok. 2000 m2. Dwa lokale w parterze budynku przeznaczone zostaną na działalność handlowo-usługową, natomiast kolejne dwa zaadaptowane będą na pomieszczenia mieszkalne. Na piętrze I, II i III znajdować się będzie kolejnych 14 mieszkań o powierzchniach od 34 do 66 m2.

Naszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom i najemcom kamienicy komfortowych, bezpiecznych warunków zamieszkania oraz radości przebywania w miejscu o tak odległej historii. Wyjątkowa lokalizacja oraz precyzja i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach architektury obiektu zapewnić ma najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów funkcjonalności. Dzięki starannie dobranym, najwyższej jakości materiałom, budynek wyróżniać się będzie dużą elegancją i smakiem.


TABELA LOKALI HANDLOWO-USŁUGOWYCH

Symbol lokalu Powierzchnia Cena za mkw Cena całości Karta lokalu Status
U1 139,78 139,78 zł 3 822,98 zł Zobacz
Wolne
U2 153,65 153,65 zł 6 328,84 zł Zobacz
Wolnelokale w tczewie
  Copyright (c) 2015 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Broker Spółka z o.o. O FIRMIE | SPRZEDAŻ | WYNAJEM | REALIZACJE | INWESTYCJE | KONTAKT | LINKI | MAPA STRONY