mieszkania i lokale starogard
inwestycje na sprzedaż
osiedle parkowe
starogard zajezdna

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

tczew łazienna mieszkania
lokale w starogardzie

WYNAJEM MIESZKAŃ i LOKALI

MIESZKANIA:

Starogard Gdański:
ul. Zajezdna / Rynek
ul. Kościuszki

Tczew:
ul. Łazienna

Kokoszkowy:
ul. Lipowa


LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE:

Starogard Gdański:
Osiedle Parkowe
Osiedle 800-lecia Starogardu
CH Galeria Szwarc
ul. Zajezdna / Rynek
ul. Juranda ze Spychowa

Tczew:
ul. Łazienna / Starówka
ul. Solidarności

MAGAZYNY:

Starogard Gdański:
ul. Lubichowska 146
ul. Lubichowska 178

WYNAJEM LOKALI ul.ZAJEZDNA / RYNEK STAROGARD GDAŃSKI

Budynek przy ul. Zajazdnej / Rynek w Starogardzie Gdańskim jest nowoczesnym, aczkolwiek posiadającym bardzo bogatą historię obiektem komercyjno-mieszkaniowym, w którym planujemy zebrać najlepsze marki handlowe, usługowe oraz najlepszą sieć na rynku gastronomicznym.

Głównym atutem naszej oferty jest niewątpliwie prestiżowa, reprezentacyjna lokalizacja w samym sercu Rynku miasta, idealne miejsce na działalność handlowo-usługową i gastronomiczną w bezpośrednim sąsiedztwie sieci sklepów tj.: ROSSMANN, EMPIK, DIVERSE, HOUSE, CCC, SUNSET SUIT, ADIDAS, salon ORANGE, PLUS i T-Mobile, banków, aptek, szkół oraz urzędów.

Rynek miasta charakteryzuje się wysokim natężeniem ruchu pieszych oraz zmotoryzowanych przez cały rok. Jest to obiekt najwyższej jakości o łącznej powierzchni ok. 2000 m2. Piwnica o powierzchni ok. 280 m2, z niezależnym wejściem od strony Rynku oraz zapleczem na dostawy towaru zlokalizowanym od ul. Zajezdnej 8, obsługiwana przez windę przeznaczona jest pod lokal gastronomiczny.

Parter i I piętro o łącznej powierzchni około 760 m2, obsługiwane przez schody ruchome wynajęty jest sieci LPP S.A., gdzie na parterze i I piętrze znajduje się sklep RESERVED, a dodatkowo na parterze nabyć można również odzież dziecięcą w sklepie RE-KIDS.
Drugie i trzecie piętro przeznaczone są na mieszkania typu penthouse bądź lokale usługowe.

Naszym celem jest przyciągnięcie do miasta największych marek, które nie są jeszcze obecne na rynku starogardzkim. Wyjątkowa lokalizacja oraz precyzja i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach architektury obiektu zapewnić ma najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów funkcjonalności. Dzięki starannie dobranym, najwyższej jakości materiałom, budynek wyróżnia się dużą elegancją i smakiem.


TABELA LOKALI HANDLOWO-USŁUGOWYCH


Piętro Symbol mieszkania Powierzchnia Karta lokalu Status
II piętro L2 82,00
Wynajętelokale w tczewie
  Copyright (c) 2015 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Broker Spółka z o.o. O FIRMIE | SPRZEDAŻ | WYNAJEM | REALIZACJE | INWESTYCJE | KONTAKT | LINKI | MAPA STRONY