Green Park – lokale usługowe na sprzedaż!

Na osiedlu Green Park znajdować się będzie również jeden budynek 1 – piętrowy z windą oraz licznymi przeszkleniami z przeznaczeniem handlowo – usługowym. Przed budynkiem przewidziany został duży parking ogólnodostępny. Aktualnie dostępne jest jeszcze ok. 400 m2 wolnej powierzchni. Możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb. Oddanie lokali przyszłym klientom nastąpi w październiku 2021 roku. Możliwość zakupu, jak i najmu.

Osiedle Green Park przy ulicy Powstańców Warszawskich to kompleks pięciopiętrowych budynków, który tworzy nową przestrzeń miasta. Obszar wokół budynków zostanie przekształcony w piękne tereny zielone. Samo osiedle położone jest w odległości kilku minut od głównych arterii miejskich co zapewnia łatwy dojazd do innych części miasta, a także zapewnia szeroki dostęp do usług komunikacji miejskiej.  W sąsiedztwie znajduje się niepubliczne przedszkole Aniołek oraz przystanki autobusowe. Przewidziane zostały również liczne miejsca postojowe, a także plac zabaw dla najmniejszych mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty lokali usługowych pod numerem 512 202 594.

INNE AKTUALNOŚCI

Życzenia świąteczne 2023

Kochani!🎅 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wszystkim naszym Klientom, kontrahentom oraz współpracownikom mnóstwa radości, spokoju, chwil pełnych

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.