Green Park – gotowe do wprowadzenia się 3pok. mieszkanie

Nr oferty: A4
Status: Dostępne
469.000 PLN Parter, 3 pokoje
59.14 m2
7.930 PLN / m2
Lokalizacja: OSIEDLE GREENPARK Starogard Gdański ul. Powstańców Warszawskich

Green Park – gotowe do wprowadzenia się 3pok. mieszkanie

PARTER_4A_4Długo wyczekiwane przez nas mieszkanie nareszcie może szukać właściciela!
Jeśli szukasz nieruchomości, to możesz już skończyć poszukiwania. Całkowicie nowe i nowocześnie wykończone mieszkanie za jedyne 7.900,30 zł/m2 !!!

Zostań kolejnym szczęśliwym mieszkańcem osiedla “Green Park”. Zapomnij o zgiełku miasta, jednocześnie mając pełen wachlarz lokali handlowych i usługowych pod ręką.

Lokal mieszkalny 3pokojowy: przestronny salon, dwie sypialnie, hol, łazienka i oddzielna kuchnia. Do dyspozycji również przestronny balkon, pozwalający zaczerpnąć świeżego powietrza. Wykończone w wysokim standardzie i ponadczasowych stylu.

Możliwe również nabycie dodatkowych przyległości.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą przy kawce/herbatce w naszym biurze przy ul. Kościuszki 27 w Starogardzie Gdańskim. PARTER_4A_4 PARTER_4A_4

Lokalizacja

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.