Realizacje

“Willa Szwarc”

Broker Inwestycje jako generalny wykonawca brał udział w renowacji przedwojennej kamienicy w willowej, bardzo klimatycznej części Sopotu, nad samym morzem. Projekt pełen wyzwań ale efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania. Aby poczuć choć namiastkę niesamowitej aury i uroku tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z poniższą sesją zdjęciową.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Szewska 3 – Kamienica nad Wierzycą”

Na przełomie 2021 oraz 2022 roku zakończyliśmy jedną z piękniejszych naszych realizacji. Nowoczesna kamienica przy ulicy Szewskiej 3 nad samą rzeką z cudownym widokiem na park miejski w Starogardzie Gdańskim. Kameralna zabudowa, nawiązująca stylem do śródmiejskiej zabudowy, z wielką dbałością o detale. W budynku znajdują się mieszkania na wynajem z efektownymi przeszkleniami na parkową zieleń i wodę.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


„Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy w Kokoszkowych”

W miejscowości Kokoszkowy, będącej zapleczem mieszkalnym Starogardu Gdańskiego w reprezentatywnym miejscu przy drodze wojewódzkiej 222 łączącej stolicę Kociewia z Trójmiastem powstaje nowoczesny obiekt handlowo – usługowego. Powierzchnia budynku to przeszło 1300 m2, rozpoczęcie budowy nastąpiło we wrześniu 2022 roku a planowane zakończenie to luty 2024 roku. W budynku już ulokowało się przedszkole oraz sklep spożywczy ogólnopolskiej sieci handlowej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Park handlowy w Czersku”

Nowoczesna przestrzeń handlowa w Czersku, całość zakończona w listopadzie 2022 roku. Obiekty znajdują się przy drodze krajowej 22 w Złotowie. Całkowita powierzchnia handlowa to przeszło 4000 m2. W miejscu tym ulokowały się znane marki różnych branż.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


 

“Pasaż handlowy w Nowym Dworze Gdańskim”

Nowoczesna przestrzeń handlowa w Nowym Dworze Gdańskim, całość zakończona w październiku 2021 roku. Obiekty znajdują się przy drodze ekspresowej nr 7. Całkowita powierzchnia handlowa to przeszło 4000 m2. W miejscu tym ulokowały się znane marki różnych branż.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


 

Osiedle Lawendowe w Starogardzie Gdańskim

“Osiedle Lawendowe w Starogardzie Gdańskim”

Osiedle Lawendowe to miejsce otoczone bogatymi kompozycjami zieleni oraz kwiatów lawendy. Starannie zaprojektowana mała architektura oraz niepowtarzalny klimat to gwarancja prywatności i luksusu. Kameralna atmosfera stwarza wyjątkowe miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Moderato w Starogardzie Gdańskim”

Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami pozostałych budynków. Projektując Moderato zwrócono uwagę na nowoczesny design jak i komfort życia mieszkańców.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Osiedle Green Park”Osiedle Green Park w Starogardzie Gdańskim

To pierwszy w Starogardzie Gdańskim kompleks  pięciopiętrowych budynków mieszczących 450 mieszkań w wysokim standardzie. Inwestycja powstaje u zbiegu ul. Kociewskiej i nowo otwartej ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkania zostały rozplanowane w taki sposób, aby stanowiły wygodną do życia i funkcjonalną w utrzymaniu przestrzeń. Z myślą o komforcie mieszkańców zaplanowano wyposażenie budynków w cichobieżne windy. Osiedle Green Park to przestrzeń sprzyjająca integracji, bezpieczeństwu i rozwojowi najmłodszych mieszkańców, przyjazna do życia dla rodzin oraz ludzi aktywnych. Otoczone zielenią osiedle pozwala odetchnąć od zgiełku miasta. Z myślą o potrzebach młodych ludzi mieszkania wchodzące w skład osiedla Green Park zakwalifikowane zostały do programu Mieszkanie dla Młodych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Galeria NEPTUN”

Galeria Neptun powstała w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II (na terenach po nieczynnej fabryce obuwia). Całkowita powierzchnia Galerii Neptun wynosi 35.000 mkw., z czego ok. 25.000 mkw. została przeznaczona na wynajem. Dwie kondygnacje naziemne pomieszczą 100 sklepów oraz lokale gastronomiczne, 6-salowe kino, biura, siłownię, fitness i strefę relaksu. W projekcie przewidziano również parking podziemny na 600 samochodów z Auto Myjnią. Galeria Neptun to pierwsza inwestycja tak dużej skali na terenie Starogardu Gdańskiego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Osiedle Parkowe”

Osiedle Parkowe położone w bliskim sąsiedztwie parku miejskiego to nowoczesny kompleks składający się z 3 eleganckich i twórczych w formie, czterokondygnacyjnych budynków łączący wszystko to, co niezbędne do wygodnego i przyjemnego życia. Osiedle Parkowe mieści się niedaleko centrum przy ul. Chopina oraz przy ul. Piłsudskiego. Posiada plac zabaw dla dzieci mieszczący się na osiedlu strzeżonym a liczne ścieżki piesze pomogą umilić czas wszystkim mieszkańcom.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Osiedle 800-lecia Starogardu”

To nowoczesna inwestycja mieszkaniowo-usługowa projektowana i wykonywana w najwyższym standardzie, z dużą dbałością o detal architektoniczny, a przede wszystkim projektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie przyszłych mieszkańców, zlokalizowana na terenie istniejącego i sprawdzonego starogardzkiego osiedla.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY


“Centrum Biznesu Szwarc”

To nowoczesny kompleks handlowo-usługowy położony w samym centrum Starogardu Gdańskiego. W jego skład wchodzą 3 budynki mieszczące się przy ul. Krzywej, Rycerskiej i Kościuszki o łącznej powierzchni około 5.000 m2. Dwa budynki o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowo-mieszkaniowym oraz pięciokondygnacyjny budynek główny stanowiący nowoczesną galerię handlową.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Kamienica przy ul. Łaziennej 12 w Tczewie

Jest całkowicie odrestaurowanym, nowocześnie zagospodarowanym, aczkolwiek swym wyglądem i wystrojem nawiązującym do swych korzeni historycznych obiektem mieszkalno-handlowym.

 


Kamienica na Rynku w Starogardzie Gdańskim

W dniu 09.12.2009 r. została oddana do użytku kamienica na Starogardzkim Rynku. Kamienica na Rynku to kolejna inwestycja Mariusza Szwarc po “Galerii Szwarc” , która wpisuje się w proces rewitalizacji starego miasta.

 


“Bloki – Kokoszkowy”

Piękne mieszkania w nowym budynku o charakterze apartamentowym zbudowane w roku 2002. Mieszkania położone są na cichym, spokojnym i kameralnym osiedlu domków przy ulicy Lipowej w miejscowości Kokoszkowy położonych 2 km od Starogardu Gdańskiego. W pobliżu znajduje się niezwykle malowniczy las – idealny na spacery i wycieczki rowerowe, istnieje również możliwość korzystania z kortu tenisowego. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdują się bezpośrednio pod budynkami.

 

 

 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.