Bezpieczny kredyt 2%

Bezpieczny kredyt 2% – spotkanie z doradcą kredytowym.

Od lipca uruchomiony zostaje program “Bezpieczny kredyt 2%” dla osób chcących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Ważną informacją jest, iż brak wkładu własnego nie jest przeszkodą w skorzystaniu z kredytu. Warunki programu są bardzo korzystne dla kredytobiorców a wszystkie nasze inwestycje mieszczą się w zakresie cenowym założeń programu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z programu na specjalnie zorganizowany dla Państwa dzień informacyjny w naszym biurze sprzedaży przy alei Jana Pawła II 1. 13 lipca w godzinach 11:00 – 17:00 do Państwa dyspozycji będzie nasz doradca kredytowy, który przedstawi Państwu szczegóły dotyczące programu. Będzie Państwo również mogli zapoznać się z ofertą naszych mieszkań.

Decydując się na nasze osiedla otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania z darmowej usługi doradztwa kredytowego.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie pod numerem 58 561 49 47.

Zapraszamy!

INNE AKTUALNOŚCI

Życzenia świąteczne 2023

Kochani!🎅 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wszystkim naszym Klientom, kontrahentom oraz współpracownikom mnóstwa radości, spokoju, chwil pełnych

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.