O nas

Pragniemy rozwoju Kociewia ze szczególnym sentymentem do jego stolicy – Starogardu Gdańskiego. Czerpiąc z synergii dostępu do własnych materiałów oraz posiadania banku ziemi w pożądanych lokalizacjach, kreujemy nowoczesne kompleksy mieszkalne, usługowe i biurowe.

 

Dążymy do bycia liderem branży deweloperskiej na Kociewiu. Wsłuchując się w potrzeby klientów, budujemy w sposób przemyślany i praktyczny zapewniając mieszkańcom i przedsiębiorcom dostęp do szerokiej bazy atrakcyjnych nieruchomości, wpływając w ten sposób na rozwój naszego regionu.

Nasz zespół specjalistów

To oni dbają o realizację wszystkich inwestycji.

Dział inwestycji budowlanych

Tworzą doświadczeni inżynierowie sprawujący funkcje kierowników budów oraz inspektorów nadzoru na prowadzonych inwestycjach, wspierani przez fachowców w zakresie administrowania i utrzymania obiektów oraz wykończenia lokali i reklamacji. Cechują ich wysokie kompetencje i profesjonalizm. Na swoim koncie mają już spory bagaż zrealizowanych inwestycji, które cieszą się oko mieszkańców Starogardu Gdańskiego. Każdego dnia dokładają wszelkich starań w zakresie terminowości i jakości prowadzonych prac, aby nie zawieść tych którzy im zaufali – naszych klientów.

Dział sprzedaży i marketingu

Prócz naszych budowniczych, dodatkowo nad  realizacjami czuwa sztab wykwalifikowanych ludzi w dziale nieruchomości oraz marketingu. Aby jak najlepiej przedstawić ofertę naszym Klientom i na bieżąco informować o wszystkich trwających pracach i założeniach. Codziennie angażując się na 200% , wymyślając nowe koncepcje, aby tworzyć najwyższą jakość na starogardzkim rynku mieszkaniowym i usługowym. Dział nieruchomości to grupa zgranych ludzi, dla których priorytetem jest fachowa obsługa i pomoc na każdym etapie jednej z najważniejszych decyzji życiowych – zakupu własnego M.     

Buduj z nami swoje marzenia!

Zapoznaj się z ofertą naszych mieszkań.

Osiedle GREEN PARK
Osiedle Lawendowe
Opinie naszych klientów

To oni każdego dnia napędzają nas do pracy.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.