Kontakt

Adres działu:

al. Jana Pawła II 1
83-200 Starogard Gdański

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Michał Pawłowski

Kierownik działu nieruchomości

Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie o specjalności Inwestycje i nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związany od 2013 roku. Zaczynał od pośrednictwa w zakupie oraz sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym. Następnie zajmował się współpracą pod kątem sprzedaży z deweloperami na rynku trójmiejskim. Zdobył również wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży nieruchomości. W życiu zawodowym najważniejsze dla niego są rzetelne oraz profesjonalne podejście do klienta, natomiast w relacjach ze współpracownikami budowanie poczucia zespołowości i zaangażowania w realizowaniu wspólnych projektów. Największą motywacją jest dla niego szczęście rodziny a pasją jazda na nartach.

Marzena Kaszuba

Zastępca Kierownika Nieruchomości / Specjalista ds. nieruchomości / Konsultant inwestycyjny / Administrator wiedzy

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzania o specjalności Inwestycje i nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami i administrowaniu. Jej zdecydowanym atutem jest rzetelne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży pod względem formalno - prawnym. Posiada ogromną wiedzę branżową, dzięki czemu szybko buduje zaufanie u swoich klientów. Profesjonalnie kieruje procesem sprzedażowym. Za najbardziej satysfakcjonujący moment swojej pracy uważa odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania przez w pełni zadowolonych klientów. Prywatnie jest spełnioną żoną i matką. Kieruje się zasadą, że każda patowa sytuacje ma swoje wyjście.

Natalia Szreder

Specjalista ds. Nieruchomości i Marketingu

Absolwentka Szkoły Wyższej w kierunkach Bezpieczeństwo i Zarządzanie w stopniu magister. Doświadczenie w dziedzinie nieruchomości zdobywała głównie na rynku Trójmiejskim. Najpierw jako koordynatorka w firmie wykończeniowej, później Specjalistka ds. Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich, a aktualnie Specjalistka ds. Nieruchomości oraz Kreator Świeżych Idei. W kontaktach z nabywcami stara się przede wszystkim określić ich potrzeby, czyli najważniejsze szczegóły, aby nieruchomość pełniła prawdziwy dom, albo była zyskowną inwestycją. Wyróżniają ją szczerość oraz wysoką empatia, które pozwala zrozumieć każdego indywidualnie. Zwolenniczka rozmów i konsekwentnego postępowania. Nadzoruje każdy etap procesu nabycia nieruchomości, aby w pełni odpowiadała nowemu właścicielowi. Kieruje się zasadą, że nie ma problemów, są jedynie wyzwania, a od nas samych zależy, czy będą one negatywnym zagrożeniem, czy pozytywną szansą.

Julia Karbowska

Specjalista ds. nieruchomości i rozliczeń

Od początku kariery zawodowej stawia na praktykę. Swoje doświadczenie zdobyła dzięki współpracy w dziale księgowości różnych branż, co znacznie poszerza horyzonty i możliwości mierzenia się z nowymi wyzwaniami na tym stanowisku w dziedzinie nieruchomości. Głównie zajmuje się fakturowaniem najemców, ale również rozliczeniami z klientami. Zawsze punktualna i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki. Wysoko postawiona poprzeczka motywuję ją do działania. Prywatnie żona i matka, jej pasją jest wypiekanie słodkości.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.

    Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.