Kontakt

Adres działu:

ul. Kościuszki 27
83-200 Starogard Gdański

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Michał Pawłowski

Kierownik działu nieruchomości

Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie o specjalności Inwestycje i nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związany od 2013 roku. Zaczynał od pośrednictwa w zakupie oraz sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym. Następnie zajmował się współpracą pod kątem sprzedaży z deweloperami na rynku trójmiejskim. Zdobył również wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży nieruchomości. W życiu zawodowym najważniejsze dla niego są rzetelne oraz profesjonalne podejście do klienta, natomiast w relacjach ze współpracownikami budowanie poczucia zespołowości i zaangażowania w realizowaniu wspólnych projektów. Największą motywacją jest dla niego szczęście rodziny a pasją jazda na nartach.

Marzena Kaszuba

Specjalista ds. nieruchomości / Konsultant inwestycyjny / Administrator wiedzy

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzania o specjalności Inwestycje i nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami i administrowaniu. Jej zdecydowanym atutem jest rzetelne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży pod względem formalno - prawnym. Posiada ogromną wiedzę branżową, dzięki czemu szybko buduje zaufanie u swoich klientów. Profesjonalnie kieruje procesem sprzedażowym. Za najbardziej satysfakcjonujący moment swojej pracy uważa odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania przez w pełni zadowolonych klientów. Prywatnie jest spełnioną żoną i matką. Jej motto brzmi "Inwestuj w siebie".

Katarzyna Bartnicka

Specjalista ds. Nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami / Kreator świeżych idei

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzania o specjalności Marketing i zarządzanie logistyczne w zakresie marketingu w przedsiębiorstwie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim - Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami. Posiada doświadczenie w sprzedaży i wynajmie na rynku lokalnych jak i trójmiejskim. Dodatkowo zajmuje się home stagingiem - przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży i wynajmu oraz odpowiada za działania promujące markę w social mediach. Jej szczególną zaletą jest szczery uśmiech, budowanie relacji i zaufania. Posiada lekkość rozmowy z klientem co skutkuje idealnym dopasowaniem mieszkania do potrzeb. Ma wyczucie smaku i zmysł artystyczny w tworzeniu funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni do zamieszkania. A jej sprawne oko fotografa wydobywa z wnętrza serce nieruchomości. W życiu jest szalona matką i ciekawą przygód podróżniczką. Uważa, że to ludzie tworzą firmę.

Anna Pawełek

Doradca ds. sprzedaży / Konsultant w obrocie nieruchomościami / Partner w tworzeniu komfortu

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży jak i kierowaniu zespołem handlowców, z firmą Broker związana od roku 2019 z pozytywnymi efektami sprzedaży mieszkań. W swojej pracy ceni to, że może pokazać światu siebie mogącą pomagać ludziom w wyborze decyzji i wybraniu drogi w ich życiu. Fascynuje ją budowanie pozytywnej energii, która tworzy dobre emocje i poczucie bezpieczeństwa. Tworzenie domu uważa za ważną sferę w życiu swoich klientów, dlatego wkłada dużo zaangażowania w to by klienci znaleźli swoje miejsce na ziemi. W życiu prywatnym jest żoną i matką i najbardziej ceni sobie domowe ciepło rodzinne, a jej motto brzmi: miłość i szczęście jest najważniejsze.

Joanna Dombrowska

Asystentka ds. Nieruchomości / Specjalista ds. administracji i rozliczeń / Fachowiec od spraw wszelakich

Ukończyła Szkołę Wyższą na kierunku specjalista do spraw zarządzania małą firmą. Od 2016 związana z firmą Broker. Obecnie pełni funkcję Specjalisty ds. administrowania nieruchomościami. Do jej zadań należy zarządzanie oraz rozliczanie nieruchomości z najmu i sprzedaży. Dodatkowo zajmuje się rekrutacją i organizacją pracy podległemu personelowi. Jej łatwość nawiązywania kontaktów, sprawia, że świetnie radzi sobie z trudnymi problemami i szybko znajduje na nie rozwiązanie. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą kochająca przyjaciół i przygody, a jej motto brzmi " nie ma problemów, z którymi sobie nie poradzimy".

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.