Dni otwarte MODERATO III

Broker Inwestycje już 1 i 2 grudnia organizuje dla Państwa Dni Otwarte inwestycji Moderato III – ostatniego budynku zamykający cały kompleks w samym sercu Starogardu Gdańskiego.

Przygotowaliśmy z tej okazji kilka niespodzianek. Będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć przykładowe wykończone mieszkanie pokazowe, w którym będzie możliwość spotkania z pracownią wnętrz Glaza Interiors aby zaplanować swoją przyszłą przestrzeń. Ponadto mały poczęstunek i przede wszystkim atrakcyjne rabaty do -5% z okazji Black Weeks.

Serdecznie zapraszamy w piątek i sobotę 1 – 2 grudnia na aleję Jana Pawła II 1F, gdzie położony jest budynek Moderato III, w którym na Państwa czekać będą nasi specjaliści ds. sprzedaży oraz inżynierowie budowy.

INNE AKTUALNOŚCI

Życzenia świąteczne 2023

Kochani!🎅 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wszystkim naszym Klientom, kontrahentom oraz współpracownikom mnóstwa radości, spokoju, chwil pełnych

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.