Dni otwarte – Osiedle Lawendowe

Już 8 – 9 września Broker Inwestycje organizuje Dni Otwarte na osiedle Lawendowym przy ul. Iwaszkiewicza 9

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego tego projektu. Uważam, iż osiedle jest bardzo urokliwe i spełnia wszelkie cechy przyjaznej, funkcjonalnej i nowoczesnej przestrzeni do zamieszkania a dzięki zróżnicowanym układom i metrażom mieszkań każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie posiadamy lokale 2, 3 i 4 – pokojowe z otwartą i zamkniętą kuchnią a mieszkania parterowe dysponują ogródkami. Osiedle szczególnie do gustu może przypaść przyszłym mieszkańcom ceniącym spokój i wygodę a zamknięta strefa dla dzieci sprawia, że osiedle jest przyjazne rodzinom. Dla miłośników długich spacerów atutem jest również bliskość jeziora Kochanki i lasu. – stwierdza Michał Pawłowski kierownik działu nieruchomości w Broker Inwestycje.

Inwestycja jest bardzo kameralna składa się z czterech budynków jednoklatkowych o niskiej zabudowie. Części wspólne są niezwykle przemyślane i zadbane. Przyszli mieszkańcy dysponować będą przestronną windą, placem zabaw dla najmniejszych i zielonym patio oraz halą garażową z piwnicami. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, iż jest to jedno z nielicznych osiedli w Starogardzie z terenem zamkniętym z tak imponującymi rozmiarem balkonami. Dodatkowo w pobliżu znajduję się sklep jednej z największych sieci handlowych oraz przystanek autobusowy linii nr 14. Dla dojeżdżających do pracy poza nasze miasto nieocenionym atutem stanie się komfortowy wyjazd w stronę Gdańska, czy na autostradę. Wszystko to sprawia, że osiedle jest bardzo wygodne do codziennego życia – zauważa Wioleta Grzeszkiewicz – Wolska kierownik działu inwestycji w Broker Inwestycje.

Zapraszamy wszystkich myślących o zakupie nowej nieruchomości na Dni Otwarte. Być może to tu dla Ciebie będzie nowy dom. Zapewniamy, że warto poświęcić piątek lub sobotę na odwiedzenie nas i poznanie osiedla Lawendowego z bliska. Dla klientów, którzy zdecydują się nas odwiedzić mamy przygotowane niepowtarzalne okazje. Obserwujcie nasz profil na Facebook-u, gdzie będziemy was informować na bieżąco o szczegółach – zaprasza zespół Broker Inwestycje.

INNE AKTUALNOŚCI

Życzenia świąteczne 2023

Kochani!🎅 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wszystkim naszym Klientom, kontrahentom oraz współpracownikom mnóstwa radości, spokoju, chwil pełnych

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.