Moderato I – 2pokojowe mieszkanie z nowoczesnym designem w nowym, loftowym budynku

Nr oferty: 17
Status: Sprzedane
469.000 PLN Parter, 2 pokoje
42.36 m2
11.072 PLN / m2
Lokalizacja: MODERATO, Starogard Gdański ul. Kościuszki 26

Moderato I – 2pokojowe mieszkanie z nowoczesnym designem w nowym, loftowym budynku

Wyjątkowa okazja dla osób, które chcą zakupić nowe mieszkanie, a jednocześnie zaoszczędzić czas i nerwy na jego wykończenie.

Powyżej na zdjęciach przedstawiamy nowiutke mieszkanie 2pokojowe. Ponadczasowy styl wykończenia urzeka na każdym jego metrze kwadratowym. Pomimo iż ani przedpokój, ani pokój dzienny, ani kuchnia nie są zamkniętymi pomieszczeniami, to kubatura mieszkania bezbłędnie oddziela każdą z tych przestrzeni. W przedpokoju wita nas sporych rozmiarów zabudowa meblowa z lustrem i siedziskiem. Przestronny salon, pozwalający na własną, prywatną aranżację posiada duże okiennice oraz wyjście na balkon. Aneks kuchenny, a właściwie kuchnia otwarta posiada pełne wyposażenie i bardzo funkcjonalny układ. Za kolejnymi drzwiami znajduje się sypialnia, która czeka na prywatne zagospodarowanie przestrzeni. Ostatnie pomieszczenie to wykończona w najmodniejszych kolorach łazienka z kabiną prysznicową.

Dodatkowym atutem jest nasłonecznienie mieszkania – strona południowa-zachodnia. Idealne dla osób, które chcą łapać każdy promień słońca.

Ponadto znajduje się ono w nowym budynku, który charakteryzuje super nowoczesny styl wykończenia. Surowa cegła, tapety przedstawiające zdjęcia Starogardu z przeszłości oraz loftowe oświetlenia i klatka schodowa (wyposażona w windę).

Lokalizacja jest idealna dla osób, które czerpią energie z miejskiego stylu życia i lubią mieć wszystko pod ręką. Jednocześnie ogromny teren zielony, który znajduje się na dachu pierwszego piętra, pozwala na chwilę relaksu w otoczeniu natury.

Z przyjemnością przedstawimy pozostałe szczegóły w czasie spotkania w naszym biurze przy ul. Kościuszki 27 przy wspólnej kawie lub herbacie.

Lokalizacja

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.