MODERATO III Przedsprzedaż – Budynek B – 2 pokoje

Nr oferty: B19
Status: Sprzedane
296.400 PLN II Piętro, 2 pokoje
37.9 m2
7.821 PLN / m2
Lokalizacja: MODERATO III, Starogard Gdański ul. Jana Pawła II

MODERATO III Przedsprzedaż – Budynek B – 2 pokoje

Sprzedaż ostatniego etapu Moderato.

Moderato to śródmiejski styl i nowoczesny design w sercu miasta Starogardu Gdańskiego przy zbiegu ulic Kościuszki 26, Jana Pawła II i Pomorskiej.

Nabywcy pierwszego etapu inwestycji MODERATO z zielonymi tarasami na dachu już mogą się cieszyć kluczami do nowych mieszkań.
Drugi etap zaś rośnie na naszych oczach. Nadszedł czas wprowadzenia ostatniego etapu inwestycji MODERATO.
Od podstaw zaplanowana i przemyślana przestrzeń miejska w postaci nowych budynków apartamentowych, biurowych, usługowych i handlowych tworzą NOWE CENTRUM MIASTA. Nowoczesny kompleks zabudowy z licznymi usługami i punktami handlowymi ma na celu zaspokojenie wszelkich potrzeb mieszkańców, a nietuzinkowy projekt połączenia zrewitalizowanej kamienicy z nowoczesną wizją kolejnych budynków z dużymi przeszkleniami daje unikatowy klimat do zamieszkania.

Prezentowana inwestycja z kolejnego etapu obejmuje 148 mieszkań oraz 8 lokali usługowych z tarasem zielonym na dachu.

W ofercie posiadamy apartamenty o podwyższonym standardzie z balkonami wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Wszystkie budynki wyposażone w cichobieżną windę, reprezentacyjne klatki schodowe, wózkarnie, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w hali garażowej.

Moderato to wyjątkowa inwestycja zaprojektowana dla najbardziej wymagających.

Planowany termin zakończenia inwestycji: 30.09.2023 roku
Planowany termin przekazania kluczy: 31.05.2024 roku

W naszych realizacjach skupiamy się na projektach mieszkaniowych o podwyższonym standardzie. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych inwestycji, łącząc wysokiej klasy projekty architektoniczne i plany mieszkań z solidnością wykonania. Spółka Broker posiada 30-letnie doświadczenie co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny termin spotkania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Rycerska 5, 83-200, NIP: 592-226-46-32, REGON: 362141823 w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania Moich danych osobowych zawartych w Polityce prywatności.